header image

Dzień dobry ;-)

Jest mi niezmiernie miło powitać Cię na mojej autorskiej stronie, gdzie znajdziesz wszystkie moje dodatki do gry Trainz Railroad Simulator. Wszystkie dostępne pliki są darmowe i możesz je pobrać dowolną ilość razy.

Jeżeli podobają Ci się moje dodatki, będzie mi niezmiernie miło, jeśli wesprzesz moją działalność dowolną darowizną pieniężną. Instrukcję jak tego dokonać znajdziesz w zakładce WESPRZYJ AUTORA!


NOWOŚCI NA STRONIE

Aktualizacja 24 grudnia 2019 roku

Druga aktualizacja przynosi dwie najpopularniejsze (i jednocześnie przedstawiciele najliczniejszych serii lokomotyw na PKP) lokomotywy towarowe w ilostanie narodowego przewoźnika. Są to popularny byk oraz gagarin. Dzisiaj mam dla Was ET22-645 z Północnego Zakładu Spółki oraz ST44-358 z Centralnego Zakładu Spółki. Oba w klasycznym - zielonym malowaniu. Zapraszam do pobierania!

Aktualizacja 6 grudnia 2019 roku

Pierwsza (i równocześnie mikołajkowa) aktualizacja przynosi interesujące nowości do pobrania! Mianowicie są nimi: SM48-054 (Zakład Taboru w Żurawicy), SM48-056 (Zakład Taboru w Białymstoku) oraz SM48-075 (Centralny Zakład Spółki w Warszawie). To cargowskie trio przedstawia 3 popularne schematy stosowane przez ostatnie 25 lat w lokomotywach serii SM48. Zapraszam do pobierania!