header image

WSPARCIE AUTORA

Proces tworzenia dodatków jest skomplikowany i bardzo czasochłonny. Całość musi być poprzedzona zebraniem informacji na temat obiektu, który chce się wymodelować oraz zrobieniem od kilku do kilkudziesięciu specjalnych zdjęć, które przyczynią się do uzyskania zamierzonego efektu.

Przygotowanie modelu lub tekstury trwa od kilku do kilkudziesięciu roboczogodzin (w zależności od stopnia skomplikowania obiektu), które wymagają pełnego skupienia i dbania o detale, aby efekt końcowy był spełnieniem zamiarów.

Powyższe czynniki powodują, że ciąg czynności jakie trzeba wykonać, żeby móc udostępnić do pobrania dodatek, jest bardzo czasochłonny i wymaga poświęcenia często nie tylko czasu, ale również zrezygnowania z innych możliwości spędzenia wolnego czasu.

Nie oczekuję za to zapłaty ani innych gratyfikacji. Jeżeli Ty, drogi Użytkowniku, masz ochotę w jakikolwiek sposób podziękować, docenić cały trud włożony w tworzenie darmowego "contentu" lub quasi-wynagrodzić cenny wolny czas (którego notabene cały czas coraz mniej) włożony w to, żebyś miał/miała przyjemność z korzystania z moich dodatków, dokonaj darowizny pieniężnej w dowolnej kwocie za pomocą przelewu bankowego (KONIECZNIE WPISZ W TYTULE PRZELEWU "DAROWIZNA") na rachunek bankowy nr

96 1870 1045 2078 1038 2433 0001

Twoje podziękowanie w ten sposób stanowi silną motywację dla autora, aby tworzyć dalej, wykonywać dodatki w jeszcze lepszej jakości i pozwoli na zrekompensowanie czasu, który można było spędzić w inny sposób.

DZIĘKUJĘ! :-)

Patrykos